7.6 C
Gjilani
Wednesday, May 23, 2018

Madonna paralajmëron projektin e ri

  Kanë kaluar më shumë se tri vjet që kur Madonna lëshoi albumin e saj të fundit “Rebel Heart”. E pra, fatmirësisht kënga e re me...

Janet kujton momente të lumtura me Michal Jackson

  Janet Jackson në prag të Billboard Music Awards, me ç’rast do të nderohet me çmimin “Ikonë”, ka folur në lidhje me raportet e saj...

Era Istrefi do të jetë zëri i himnit të Kampionatit Botëror 2018-të

  Këngëtarja nga Prishtina me famë botërore, Era Istrefi, do të jetë zëri i këtij kampionati botëror, duke bashkëpunuar me një artist ndërkombëtarisht të njohur...

Jonida Maliqi: Kënga “N’errësirë”, përjetimi im i brendshëm

  Pas tre vitesh mungesë në tregun muzikor, Jonida Maliqi ka publikuar videoklipin e saj më të ri. Kënga me titull “N’errësirë”, është e zhanrit R&B,...

Bebe Rexha paralajmëron albumin `Expectations`

  Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka paralajmëruar albumin e të quajtur “Expectations”. Bebe Rexha ka treguar këtë lajm përmes llogarisë së saj në Instagram, ku ka...

Jonida Maliqi plot elegancë në imazhin e fundit

  Ka pak ditë që ka publikuar projektin e ri. Jonida Maliqi tashmë po shijon suksesin e këngës së fundit pas një kohë shkëputje nga muzika,...

Rita Ora kërkon falje për tekstin e këngës “Girls”

  Të premtën është publikuar projekti më i ri nga Rita Ora, Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX. Bëhet fjalë për këngën “Girls”, e cila...

I palodhuri “Rambo” sërish në mision

  Në moshën 71-vjeçare, Sylvester Stallone do të përdorë thikën e tij për një mision të pestë të “Rambo”-s, ish-luftëtari i luftës së Vietnamit, dalja...

Era arrin 1 milion ndjekës në Instagram

  Përveç intervistave dhe rrëfimeve në emisionet televizive Vip-at e showbizz-it aktualisht kanë edhe një tjetër mjet komunikimi i cili aktualisht po rezulton goxha i...

E gjithë vëmendja tek Rita Ora në Met Gala 2018

  Para disa minutash ka filluar edhe parakalimi i yjeve të njohura në tapentin e mbrëmjes së njohur të modës “Met Gala”, që po mbahet...
-->