7.6 C
Gjilani
Tuesday, March 20, 2018

Era Istrefi së shpejti me këngë të re

  Këngëtarja kosovare, Era Istrefi në vitet e fundit theu kufijtë, duke u bërë e famshme në arenën ndërkombëtare. Së fundmi ajo ka bërë në postim...

Bebe Rexha për herë të parë në top-pesëshe në SHBA

  Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka hyrë për herë të parë ka hyrë në top-pesëshen e top-listës prestigjioze të Billboardit në Amerikë. Kënga e saj “Meant...

Rita Ora e Bebe Rexha japin bashkë çmimin e parë në “iHeartRadio”

  Janë dy prej artisteve shqiptare që po korrin suksese në botë. Rita Ora dhe Bebe Rexha tanimë nuk mungojnë në eventet më prestigjioze që mbahen...

Dua Lipa: Gruaja që më mësoi që të jem vet bosi

  Sot në Britaninë e Madhe festohet Dita e Nënave dhe me këtë rast këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa ka uruar nënën e saj,...

Dua Lipa për Billboard: Kam dëgjuar Hip Hop në Kosovë

  Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa është shumë e lidhur me vendlindjen edhe pse karrierën e saj muzikore po e zhvillon në Angli. Ajo për...

Buzëkuqi me emrin e Rita Orës del në shitje (Foto)

  Rita Ora nuk dinë të ndalet! Pas sukseseve në karrierën muzikore tashmë ka filluar edhe me brendin e saj. Në bashkëpunim me “Rimel” ajo ka...

Jennifer Lopez e mrekullueshme në festën e Guess (Foto)

  Jennifer Lopez është njëra nga këngëtaret dhe aktoret më të bukura në botë. Jo vetëm e suksesshme në profesion por edhe në jetën private, ajo...

Yjet që ndryshuan drastikisht në vitin 2017

  Çdo vajzë e di se një stil i ri i flokëve freskon pamjen e jashtme. Viti 2017 ishte një vit kur yjet e Hollivudit nuk...

Rita Ora mahnit me të kuqe në klipin e ri

  Këngëtarja shqiptare ka lansuar klipin e këngës së saj më të re të quajtur “For You”. Rita këtë këngë e ka në bashkëpunim me Liam...

Gigi Hadid shfaqet plot stil nga Tokio

  Është ndër modelet më të kërkuara në botë dhe njëherësh shumë e suksesshme në profesionin e saj. Modelja Gigi Hadid vazhdon të jetë imazh i...
-->